СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий верховний суд у Сімферополі сьогодні з 9:30 продовжує розгляд «справи Ахтема Чийгоза», обвинуваченого за ч. 1 ст. 212 КК РФ в «організації масових заворушень 26 лютого 2014 року біля стін Верховної Ради Криму», повідомляє глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв.

Об 11:00 відбудеться розгляд апеляційної скарги захисту Енвера Мамутова, обвинуваченого за ч. 1 ст. 205.5 КК РФ у рамках так званої справи «Хізб ут-Тахрір», на постанову суду про продовження строків тримання під вартою.

О 12:00 відбудеться розгляд апеляційної скарги захисту фігуранта тієї ж справи Ремзі Меметова, обвинуваченого за ч. 2 ст. 205.5 КК РФ, на постанову суду про продовження строків тримання під вартою.

О 14:30 у Сімферопольському районному суді продовжиться судовий процес у «справі Ільмі Умерова», обвинуваченого за ч. 2 ст. 280.1 КК РФ (публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації або електронних або інформаційно-телекомунікаційних мереж).

ФОТО: інтернет

QHA