СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

Сьогодні закінчується 10-денний арешт кримськотатарського активіста, 76-річного Сервера Караметова, якого затримали 8 серпня за одиночний пікет біля «Верховного суду» в окупованому Сімферополі. Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в Фейсбуці.

- 19 серпня 2017 року, біля Сімферопольського ізолятора тимчасового утримання, який знаходиться за адресою вул. Павленко, 1 зустрічаємо Сервера Караметова.

Чубаров також зазначив, що звільнення Караметова очікується о 21.30.

Однак в часі можливі зміни, тому глава Меджлісу порадив стежити за його повідомленнями в соціальних мережах.

Також в мережі було опубліковано звернення Ахтема Чийгоза до Сервер-аг'а Караметова:

- Урметлі Сервер-аг'а!
Я шкодую про те, що не можу приєднатися до тих, хто буде Вас зустрічати сьогодні біля воріт ІТТ, щоб обійняти і подякувати за Вашу мужність.
Але ще більше я шкодую, що не був поруч з Вами, коли Вас затримували ці негідники.
Я завжди вважав, що у нас немає ветеранів національного руху. Кожен кримський татарин до останнього подиху буде боротися за свою Батьківщину, за свій народ!
А ті, хто навісив на себе ярлик ветерана, тішить себе колишніми заслугами - за сьогоднішніх обставин фактично самоусунувся.
Я знаю, що наша молодь не залишить без уваги репресії, що проводяться над нашим народом. І тим більше, не дасть в образу своїх батьків і старших людей.
ALLAH сізге савлук' берсін!

Сервера Караметова затримали 8 серпня за одиночний пікет біля «Верховного суду» Криму. На момент затримання Караметов стояв біля будівлі суду з плакатом, на якому великими літерами було написано «Путін, наші діти - не терористи!», А також «Досить звинувачувати кримських татар». Підконтрольний окупаційній владі кримський суд дав активісту 10 діб арешту за нібито «непокору поліції» і оштрафував на 10 000 рублів.

QHA