КИЇВ (QHA) -

Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд госпіталізували прямо з-під стін Адміністрації Президента в зв'язку з низьким рівнем цукру в крові. Про це повідомляється на сторінці партії "Самопоміч" в Facebook.

- Народного депутата Сироїд госпіталізували прямо з Банкової в суботу, 24 червня, близько 10:30 ранку. Представники партії відзначають, що вранці віце-спікеру вже було погано - відчувалася загальна слабкість організму. Лікарі відзначили, що у Сироїд дуже низький рівень цукру в крові - 2,8 ммоль/літр, гіпоглікемія, брадикардія, гіпотонія, а також болі в животі з підозрою на панкреатит.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд прийшла на ранкове засідання 20 червня в футболці з написом: "No pain no power" і заявила, що приєднується до голодування лідера фракції "Самопоміч" Олега Березюка.

Як повідомлялося раніше, у вівторок фракція "Блоку Петра Порошенко" на засіданні Ради звернулася до мера Львова Андрія Садового з проханням негайно вирішити проблему зі сміттям у місті або піти у відставку.

"Сміттєва криза" у Львові в зв'язку з неможливістю вивезення побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища триває з літа 2016 року.

ФОТО: Об'єднання "Самопоміч"

QHA