КИЇВ (QHA) -

У відносинах між кримськими татарами і Росією як правонаступницею Радянського Союзу завжди існувала недовіра. Про це в коментарі кореспонденту QHA заявив віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов.

— Ще Авраам Лінкольн говорив, що можна довго обманювати одну людину, групу людей — ще довше, а весь народ обдурити не вдасться. Ось тут кримськотатарський народ давно розібрався, з ким правда. І справа не в Україні, а у відносинах між Радянським Союзом, Росією як його правонаступницею і кримськими татарами. Історично у нас завжди була недовіра, — сказав він.

Коментуючи інформацію про недавнє створення в Москві фейкової організації «Союз кримськотатарської молоді», Іслямов зазначив, що кримські татари давно бачать наскрізь кремлівське лицемірство.

— Як оркестр не назви, якщо там немає музикантів, то і музики теж ніякої не буде. У Москві близько шести тисяч кримських татар. Там є люди, які займаються бізнесом і тісно пов'язані з Кримом. Вони прекрасно розуміють, що зараз з Кримом відбувається, — додав він.

Таким чином, на думку координатора Громадянської блокади Криму, новостворений «союз» — чергова фальшива організація для створення ілюзії благополучного положення кримських татар на захоплених Росією територіях.

Нагадаємо, 5 травня цього року в Москві була зареєстрована фейкова організація «Союз кримськотатарської молоді». При цьому серед засновників організації немає кримських татар, а її назва написана з грубою помилкою.

QHA