КИЇВ (QHA) -

У разі «здачі» Криму Росії за сценарієм, озвученим нардепом Савченко, президент країни-агресора Путін не зупиниться на досягнутому і продовжить тероризувати Україну. Про це в інтерв'ю сказав віце-президент Всесвітнього конгресу кримських татар, координатор громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

— Чути це було наскільки смішно, настільки й боляче. Це категорично неприйнятно. Ми не сприймаємо такі заяви серйозно. Адже без Криму не буде України. І це не просто слова. Віддавши Путіну хоч одну п'ядь української землі, ви ніколи не отримаєте назад всю Україну. Тоді Путін забере все, заявив активіст.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 17 січня в ефірі українського телеканалу Надія Савченко заявила, що звільнення Донбасу мирним шляхом неминуче призведе до «здачі» Криму. Вона назвала окупований півострів «черговим Придністров'ям», натякнувши на багаторічне існування невизнаної квазіреспубліки на території Молдови під протекторатом Росії при потуранні світової спільноти.

Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу закликав Надію Савченко роз'яснити сенс її публічної заяви і назвав слова нардепа образливими і зрадницькими відносно України як держави і кримськи татар, які залишаються заручниками Росії на окупованій території.

ФОТО: інтернет

QHA