БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

В окупованому Росією Криму 8 січня житель Бахчисарая після сварки з дружиною облив себе займистою рідиною і вчинив акт самоспалення. На даний момент співробітники Слідчого комітету РФ з'ясовують деталі події, повідомляє прес-служба відомства.

— Вдень 8 січня 50-річний житель Бахчисарая після конфлікту зі своєю дружиною у присутності родичів облив себе легкозаймистою рідиною, яку приніс із собою. Незважаючи на надану допомогу, чоловік помер від отриманих опіків, повідомляє прес-центр російського відомства.

Нагадаємо, як передавало QHA, співробітники приватного охоронного підприємства 6 січня у центрі окупованого Севастополя зупинили чоловіка, який зробив спробу спалити прапор Росії. Свої спроби кримчанин супроводжував матірною лайкою і погрозами на адресу представників чинної російської влади. Прибулий на місце події наряд поліції при спробі затримати чоловіка нащтовхнувся на активний опір — він завдав кілька ударів поліцейському, після чого став вириватися з рук охоронців і правоохоронців, що намагалися його знешкодити.

ФОТО: інтернет

QHA