СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У російському Слідчому комітеті заслухали пояснення адвоката Миколи Полозова за фактом його викрадення та допиту у справі Ільмі Умерова співробітниками ФСБ для його виведення із захисту заступника голови Меджлісу. Про це сам російський адвокат повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

Таким чином, у разі визнання факту викрадення силовиками Полозова у Головному управлінні Слідчого комітету Росії, адвокат може знову зайнятися захистом заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова в суді.

— У рамках дослідчої перевірки в ГСУ СК РФ по РК щойно дав пояснення за фактами незаконного доставлення мене примусовим приводом до УФСБ РФ по РК і Севастополю і незаконного проведення допиту в якості свідка за обставинами надання мною правової допомоги. Все пройшло досить коректно.

Адвокат повідомив, що перевірка дій співробітників спецслужб буде закінчена 9 березня, і тоді ж буде винесений висновок.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вранці 25 січня адвоката Миколи Полозова незаконно затримали у Сімферополі співробітники ФСБ і повезли до управління для допиту в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Адвокат розцінив цю дію спецслужб окупантів як викрадення.

2 березня адвоката Миколи Полозова викликали до управління Слідчого комітету Росії по Криму «для дачі пояснень за матеріалами перевірки».

ФОТО: інтернет

QHA