КИЇВ (QHA) -

У вівторок 9 травня колона «Безсмертного полку» рушила від станції метро «Арсенальна» до парку Слави. У ньому беруть участь кілька тисяч осіб, які несуть портрети своїх предків, що воювали. Учасники маршу скандували «Фашизм не пройде».

Поліція заблокувала офіс ОУН біля станції метро «Арсенальна». Зі штабу ОУН в учасників маршу полетіли яйця, картопля, кульки з фарбою і димові шашки.

Як передає кореспондент QHA, на даний момент йде підготовка до його штурму.
12:38 Хода підійшло до Парку слави, де зараз розгортається мітинг. Учасники скандують гасла «Крим — це Україна», «Фашизму немає!».

12:50. Десятки представників націоналістичних організацій під гімн України розгорнули національний прапор перед Вічним вогнем. Знаходилися у натовпі учасники, які відкрило заявляли про своє негативне ставлення до гімну, гаслів і самого мітингу. Між учасниками акції "Безсмертний полк" і націоналістами відбулася коротка бійка після словесної перепалки. Співробітники правоохоронних органів стежать за ситуацією.

Затримані 24 членів ОУН.

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко повідомив, що затриманим членам ОУН інкримінують хуліганство та опір органам правопорядку.

 

QHA