АНКАРА (QHA) -

Загін Сирійської визвольної армії відмовився від пропозиції США взяти участь в операції в провінції Дейр-ез-Зор, яка проводиться спільно з терористами PYD (PKK).

Раніше США радили СОА «Мегавір-Ес-Севра» покинути райони пустелі біля кордону Сирії з Іраком і Йорданією.

Мухаммед Джеррах, який представляє угруповання «Мегавір-Ес-Севра» заявив, що чинний у Йорданії штаб операції (створений США) закликав їх підтримати терористів PYD у проведенні операції в Дейр-ез-Зор (місто на північному сході Сирії).

— Сирійські демсили, кістяк яких складають терористи PYD (РКК), а також ДЕАШ знищили досягнення сирійської революції і виступають як інструменту підтримки режиму Асада. У нас є домовленість про співпрацю з США, але ми не найманці, наголосив Джеррах.

Крім цього, він заявив, що РКК може також взяти участь у цій операції, але тільки за умови, якщо вони будуть діяти незалежно.

Раніше QHA повідомляло, що президент Петро Порошенко заявив у ході загальних дебатів Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку, що Росія використовує окупований Крим як військовий форпост для проектування військової сили в Сирії. Також він зазначив, що в той час, як у Сирії проходять військові дії, велика кількість російського військового обладнання перевозиться туди кораблями, що базуються в портах анексованого українського півострова.

QHA