СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Син політв'язня за сфабрикованою «справою Хізб ут-Тахрір» Сейрана Салієва — Саліх написав батькові відкритого листа.

Про це повідомляє громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Минуло не так багато часу, як ми з тобою в розлуці, але здається, ніби довгі роки... Моє дитинство закінчилося, тату!.. У мене така порожнеча в серці, мені хочеться плакати, як маленькій дитині. Але я не плачу, батько. Я терплю... Я ж чоловік. Твоя опора... Істина все одно переможе, зло буде покаране. Вірю, що незабаром ми будемо разом, — пише Саліх у своєму листі.

Нагадаємо, Сейрана Салієва, Тимура Ібрагімова, Марлена (Сулеймана) Асанова, Мемета Белялова, Сервера Зекірьяєва та Ернеса Аметова російські силовики заарештували 12 жовтня. Їм інкримінують участь у забороненій у Росії та анексованому Криму організації «Хізб ут-Тахрір»

Раніше QHA повідомляло, що дружина політв'язня Сейрана Салієва Мумине заявила, що світова спільнота повинна змусити РФ припинити затримання кримських татар у Криму.

— Проблематика полягає в тому, що це — не поодинокий випадок. Вся трагедія, що репресії проводяться відносно всього народу. За три роки спостерігаються масові арешти і затримання кримських татар. Уже сфабриковані десятки кейсів, понад сто адміністративних штрафів, 100 дітей залишилися без батьків. Біля будівель суду збираються вже не десятки, а сотні людей. Це парадоксальний факт, що, незважаючи на свавілля, ми шукаємо вирішення в рамках існуючого закону. Історія говорить, що це властиво нашому народу, — зазначила вона.

Раніше QHA повідомляло, що адвокат Маммет Мамбетов зустрівся з Сейраном Салієвим, затриманим 11 жовтня під час обшуків, проведених силовиками у будинках кримських татар у Бахчисараї.

Нагадаємо, з ранку 11 жовтня в Бахчисараї пройшли обшуки відразу в декількох будинках кримськотатарських активістів, у числі яких був Сейран Салієв.

12 жовтня підконтрольний Кремлю суд Київського району Сімферополя заарештував всіх затриманих кримських татар на два місяці.

Адвокат Тимура Ібрагімова Джеміль Темишев повідомив, що затриманим активістам інкримінують «злочин проти основ національної безпеки Росії, конституційного ладу і територіальної цілісності».

QHA