СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму, у Сімферополі, силовики закінчили обшук убудинку кримськотатарського активіста, учасника «полян протесту» Фазіла Ібраїмова. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» на своїй сторінці в Facebook.

З будинку кримського татарина вилучили документи, які мають відношення до «галявини протесту» «Стрілецька», цього разу обійшлося без затримань.

— Обшук у Фазіла Ібраїмова закінчений. Нікого не відвезли. Вилучили документи, що мають відношення до "поляни протесту". Обшук тривав близько 3 годин. Сам Фазіл Ібраїмов розцінює ці події як тиск через гостру ситуацію в масиві "Стрілецька", — сказано в повідомленні.

Активіст сказав, що силовики повідомили про можливий виклик його на допит.

Раніше QHA повідомляло, що 6 грудня адвокат Маммет Мамбетов повідомив про обшук у будинку Фазіла Ібраїмова.

Нагадаємо, учасники «поляни протесту» вимагали вирішення питання виділення землі кримським татарам, які більше 10 років відстоюють своє право на неї.

У Сімферополі розвивається конфлікт між місцевою владою, забудовниками та учасниками «поляни протесту» «Стрілецька». Новий мікрорайон «Кримська роза» вирішили будувати на тому місці, де зараз знаходяться самобудови і мечеть кримських татар. Протестувальники намагаються врятувати свої будівлі від знищення.

Це вже не перший обшук у будинку кримськотатарського активіста.

У серпні 2017 року Фазіл Ібраїмов був затриманий силовиками, після чого Залізничний районний «суд» Сімферополя заарештував активіста на 5 діб.

QHA