СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Співробітники підконтрольної Кремлю поліції протягом декількох днів проводять у Криму комплекс «оперативно-профілактичних заходів» з метою протидії незаконній міграції. Про це повідомляє прес-служба так званого МВС.

— Поліцейськими здійснюються перевірки вокзалів, ринків, будівельних і торговельних об'єктів, готелів, гуртожитків, а також приватних домоволодінь, де тимчасово зареєстровані та перебувають іноземні громадяни, — йдеться в повідомленні.

Уже відомо про чотирьох затриманих у результаті перевірки. Відносно іноземних громадян, які порушили режим перебування в Російській Федерації та в окупованому Криму, складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст.18.8 КоАП РФ.

У відомстві нагадали, що за фіктивну реєстрацію та постановку на облік іноземців передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 100 тисяч до 500 тисяч рублів або позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Нагадаємо, з 10 липня для жителів «ДНР» і «ЛНР» закінчилося безперервне перебування на території Російської Федерації та в окупованому Криму. Тепер вони можуть перебувати на території Росії лише 90 діб сумарно протягом кожного періоду в 180 днів — як звичайні громадяни України. Пізніше територіальні органи міграційної служби повідомили, що порушників міграційного законодавства штрафуватимуть і будуть видворяти з Криму.

ФОТО: інтернет

QHA