СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Спершу кримський адвокат Еміль Курбедінов з посиланням на представників поліції у своєму відеозверненні на Facebook повідомив, що зниклий Ренат Параламов перебуває у будівлі Головного управління ФСБ по Криму.

— З учорашнього дня, увага,  добровільно  він (Ренат Параламов) перебуває у будівлі ФСБ. Мабуть, іти не хоче. Добре, напевно, там,  іронізує адвокат.

Пізніше Еміль Курбедінов приїхав до ФСБ просити Параламова вийти з будівлі і все-таки розповісти, що ж було насправді, і чому він добу провів у компанії оперативників.

 Щойно я вийшов з ФСБ. Черговий повідомив, що зв'язався з минулою зміною. Він сказав, що з таким прізвищем і роком народження нікого не привозили ні вчора, ні сьогодні. Де тепер перебуває Параламов, ніхто не знає. Раз поліція повідомила про це, ось туди і звертайтеся, сказав Курбедінов.

Тим часом, активісти Кримської солідарності зібралися перед будівлею РВВС Нижньогірська і підписали заяву про викрадення Рената Параламова. Понад 100 осіб вимагають повідомити про його місцеперебування.

Як раніше повідомляло QHA, в селищі Нижньогірському в анексованому Криму силовики провели обшук у будинку Рената Параламова, після чого його відвезли в невідомому напрямку. Адвокат Еміль Курбедінов закликав ФСБ розповісти про місцеперебування викраденого кримчанина Рената Параламова.

QHA