КИЇВ (QHA) -

Для евакуйованого населення оперативно відкриті 6 евакуаційних пунктів. Про це в Фейсбуці повідомив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

За його словами, кількість евакуаційних пунктів може бути збільшена. Для людей організоване харчування, підвезення води і медичне забезпечення. У можливій зоні ураження відключене газо- та електропостачання, призупинений рух пасажирського транспорту через залізницю «Балаклія».

— Головний пріоритет — захист життя і безпека мирних громадян. Евакуаційні заходи тривають, — повідомив Шкіряк.

Як зазначив радник голови МВС, розгорнутий зведений загін від ДСНС — 360 осіб особового складу та 60 одиниць техніки. Для забезпечення правопорядку Національна поліція залучила понад 300 осіб особового складу, працює 110 піших і мобільних патрулів.

— Зараз сил і засобів для реакції на подію досить. У разі виникнення необхідності будуть залучені оперативні резерви МВС і МО, які негайно прибудуть на місце, — зазначив Шкіряк.

Він також повідомив, що головною версією залишається диверсія, проте остаточні висновки будуть зроблені відповідною державною Комісією після з'ясування всіх обставин події.

Нагадаємо, сьогодні о 2:45 ночі сталася пожежа на найбільшому військовому складі в Балаклії Харківської області, внаслідок чого боєприпаси, що зберігаються там, почали детонувати. Міністерство оборони України розцінює подію, що трапилася, як диверсію. На даний момент на місці працюють пожежні, рятувальники і швидка, проводиться евакуація людей з небезпечної зони. Евакуйовано вже близько 20 000 мирного населення. За останньою інформацією, жертв немає.

ФОТО: інтернет

QHA