СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Запрошений на засідання «суду» щодо затриманих 21 лютого кримських татар свідок зізнався, що підписував свої «свідчення» співробітнику поліції окупантів, не ознайомившись із ними. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Антон Наумлюк, що перебуває на місці подій.

— Підійшов якийсь лейтенант, каже: «Ось документи, підпишіть». Я підписав і все. Я без окулярів, не читав. Дрібно-дрібно було написано, повідомив свідок на засіданні.

Також свідок зазначив, що не бачив жодних «порушень громадського порядку», які інкримінуються правоохоронцями окупантів затриманим вранці 21 лютого кримським татарам.

Як повідомляло раніше QHA, рішенням «Київського районного суду» Марлена Мустафаєва визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення і заарештували на 11 діб.

Нагадаємо, вранці 21 лютого стало відомо про черговий незаконний обшук у Криму. О 7:30 до будинку Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди.

За деякий час активісти повідомили у соцмережах про затримання десяти осіб, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю. Затриманим висунули звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за статтею 20.2, ч. 1 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

ФОТО: інтернет

QHA