СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Екс-начальника управління лісового та мисливського господарства окупованого Росією Севастополя підозрюють у корупції в питанні дозволу на незаконне будівництво в заказнику «Байдарський». Своїми діями він завдав збитків на суму понад 14 млн. руб.

Про це заявили у прес-службі «прокуратури» окупованого міста.

— Судом стосовно колишнього керівника управління та директора комерційного підприємства оголошено обвинувальний вирок. Крім того, прокуратурою вжито заходів до відшкодування заподіяної злочином шкоди, — йдеться у повідомленні.

Договір водокористування ставка «Торопова дача» для рекреаційних цілей між Головним управлінням природних ресурсів та екології Севастополя з ТОВ «Азбука Туризму» виявився недійсним, оскільки була порушена процедура підписання договору, передбаченого законодавством країни-окупанта.

Також на період пожежонебезпечного сезону ставок «Торопова озеро» (Чорноріченське дільничне лісництво є штучною протипожежною водоймою) використовувався для цілей пожежогасіння і тому не міг використовуватися у рекреаційних цілях.

Нагадаємо, раніше співробітниками так званого Управління економічної безпеки і протидії корупції МВС була виявлена ​​протизаконна діяльність керівника однієї з республіканських організацій в анексованому Росією Криму. Цей чиновник з червня 2014 — грудень 2015 рр. під приводом безоплатного виділення членам кооперативу земельних ділянок, отримав від 500 громадян більше 26 млн. рублів.

QHA