КИЇВ (QHA) -

Бесіда з політиком і активістом нашої Євроатлантичної інтеграції розпочнеться у суботу 26 серпня о 12 годині 8 хвилин в он-лайн режимі з наступними повторами програми.

Безпосереднім приводом для запрошення керівника Громадської ліги «Україна — НАТО» в нашу студію стала участь представників альянсу у військовому параді на Хрещатику, з нагоди річниці Незалежності України та візит до Києва великої групи міністрів Оборони країн НАТО.

 В ході нашої розмови в студії Сергій Федорович погодився обговорити проблеми нашої співпраці з оборонним Альянсом. Також він відповість на питання: від чого досі в частині наших громадян популярна ідея нейтралітету та позаблоковості нашої країни?

А оскільки наш гість очолює чи не найстарішу вітчизняну політичну партію- УРП, де він змінив на посаді очільника легендарного Левка Лук’яненка, котрому в ці дні виповнилось 90 років, поговоримо ми й про феномен роздробленості національних й демократичних сил країни і як на майбутнє, на його думку, досягти українцям бажаної єдності на тлі зовнішньої агресії з боку Росії. Ну і звичайно, запитаємо ми у політичного експерта і про його бачення розвитку політичної ситуації в Україні та навколо неї в новому політичному сезоні, який невдовзі стартує.

ФОТО: інтернет

QHA