ОДЕСА (QHA) -

Акцію організували активісти одеського «Автомайдану» на чолі з Віталієм Устименком.

— Вражаюче, що людина, перебуваючи в ув'язненні, здатна тут, в Україні, заряджати нас енергією та натхненням. У полоні він примудряється підтримувати дух військових на фронті. Настільки потужна енергетика цієї людини, — сказав перед акцією Віталій Устименко.

Одеський поет Андрій Хаєцький прочитав останній на сьогодні лист Олега Сенцова до України.

«Тут, в ув'язненні, ми обмежені. І навіть не свободою — цього вже не відняти, а тим, що мало що можемо зробити тут для країни. Точніше, зробити можемо тільки одне — триматися. Не треба нас витягати будь-якою ціною — перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога — так. Знайте, що ми не слабке ваше місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться», — уривок з листа Олега.

— Забрала свій бейдж ОМКФ. На ньому вже п'ятий рік поспіль одне і те ж фото — те, яке Олег Сенцов вибрав у 2012 році. З Днем Народження, Шеф! Я вже вивчила напам'ять пісню «Про дурника», проколола хрящ і все-все вмію. Ми з Владом вже не іржемо над словосполученням "постільна сцена", правда, Влад вже майже доріс до Кая, а я, напевно, стала ближче до Марини. Нещодавно ми випадково винесли з бару стакани, і я уявляю, як ти розсмієшся, коли ми розповімо тобі, то ти згадаєш, як ми виносили келих з «Бернардацці». Ми чекаємо, і дуже скучили. Повертайся, тебе давно пора відпускати. — пише Анастасія Чорна.

Одеські школярі також приєдналися до акції. Вони передали близько сотні листів і малюнків організаторам. Віталій Устименко пообіцяв все відправити двоюрідній сестрі Олега Сенцова Наталії Каплан.

ФОТО: Валерій Пузик

QHA