СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Рішення Залізничного районного «суду» Сімферополя, який 9 серпня дав 76-річному активістові 10 діб арешту за нібито «непокору поліції», залишилося в силі. Таким чином активіст Сервер Караметов має вийти на свободу 19 серпня о 21:47, повідомляє у своєму відеозверненні Едем Семедляєв.

— Здоров'я його бажає бути кращим. Скаржиться на дуже поганий сон. Щось його постійно турбує. Також його турбує те, що в камері, де він утримується, всю ніч горить яскраве світло. Він або через це не може спати, або через стан здоров'я.

Семедляєв зазначив, що Сервер Караметов скаржиться на те, що кримські «правоохоронці» виділяють занадто мало часу для прогулянок.

— Мало часу дають для прогулянок  лише одну годину. Ставлення співробітників спецприймальника теж його дуже сильно обурює. Тому що зранку, коли у них проходить обшук, вони (співробітники спецприймальника) зі зневагою і жорстокістю перевертають всі речі, всю постіль. Це не тільки до нього, до всіх таке ставлення.

Також у своєму відеозверненні адвокат зазначив, що він повідомив Караметову про те, що на його підтримку в понеділок виходили 7 літніх людей.

— Люди незадоволені. Розповів, що одного оштрафували на 10 тисяч. Його (Караметова) таке обурює, як і все суспільство.

Як повідомляло раніше QHA, Сервера Караметова затримали 8 серпня за одиночний пікет біля «Верховного суду» Криму. На момент затримання Караметов стояв біля будівлі суду з плакатом, на якому великими літерами було написано «Путін, наші діти — не терористи!». Внизу було також приписано: «Годі звинувачувати кримських татар!».

ФОТО: інтернет

QHA