СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Адвокат Едем Семедляев заявив, що інтереси затриманого кримськотатарського активіста Нарімана Мемедімінова представлятиме адвокат Еміль Курбедінов. Про це повідомила правозахисна організація «Кримська солідарність» у Facebook.

— До будівлі ФСБ виїхав адвокат Еміль Курбедінов, який згодом буде представляти, швидше за все, інтереси Нарімана, — зазначив він.

Семедляев додав, що активіст завжди намагався висвітлювати події і допомагати тим, кого переслідують окупаційна влада.

— Він завжди був у гущі подій, завжди намагався висвітлювати і допомагати усім тим, хто потрапив під прес цієї системи, — сказав він.

QHA повідомляло, що 23 березня в окупованому Криму відбудеться засідання «суду» із розгляду запобіжного заходу Наріману Мемедімінову. Еміль Курбедінов зазначив, що окупанти провели обшук в будинку Нарімана Мемедімінова, щоб «заглушити громадянську журналістику» в окупованому Криму.

Нагадаємо, в будинку Нарімана Мемедімінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й всю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедімінова до Сімферополя.

Пізніше активісти повідомили деталі обшуку в будинку активіста.

Силовики вже проводили обшук в будинку кримського татарина 11 лютого 2016 року. Тоді активіста оштрафували на 10 тисяч рублів.

QHA