СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

28 вересня кримський адвокат Едем Семедляєв відвідав у лікарні ім. Семашка у Сімферополі, в неврологічному відділенні колишнього політв'язня Сервера Караметова.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Ми з колегами відвідали Сервера-к'артбаба Караметова, який лежить у лікарні ім. Семашка, в неврологічному відділенні. Місць в палатах немає, і його поклали в коридорі. Розповіли йому про сьогоднішній процес у Верховному суді. Він не був здивований рішенням. Лише сказав, що російські суди дуже передбачувані, написав Семедляєв.

Також він додав, що «Сервер-к'артбаба сповнений бажання продовжити ненасильницьку боротьбу».

Нагадаємо, «Верховний суд» Криму, підконтрольний Кремлю, 28 вересня відхилив апеляційні скарги кримськотатарських активістів на призначення штрафів Серверу Караметову і Ярикулу Давлатову.

Як повідомляло раніше QHA, Сервера Караметова затримали8 серпня за одиночний пікет біля «Верховного суду» Криму. На момент затримання Караметов стояв біля будівлі «суду» з плакатом, на якому великими літерами було написано «Путін, наші діти — не терористи!», а також «Досить звинувачувати кримських татар».

Підконтрольний окупаційній владі кримський суд дав активісту 10 діб арешту за нібито «непокору поліції» і оштрафував на 10 тис рублів.

20 серпня, після 10-денного арешту, 76-річний Сервер Караметов був звільнений. З нагоди його повернення у Старому Криму, в мечеті Хана-Узбека відбувся молебень (дуа).

QHA