ВАРШАВА (QHA) -

Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв буде працювати над новим історичним фільмом, присвяченим Конотопській битві. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

— Тільки що у Варшаві, після тріумфального показу фільму «Кіборги», Ахтем Сеітаблаєв зробив заяву про те, що вся його творча команда в очікуванні роботи над новим історичним фільмом, присвяченим Конотопській битві, під час якої єдина сила українців, кримських татар, поляків завдали нищівної поразки московському війську у липні 1659 року — написав він.

Нагадаємо, Ахтем Сеітаблаєв заявив, що фільм про українських захисників Донецького аеропорту «Кіборги» користується величезною популярністю у росіян, які масово завантажують піратську версію картини. Однак, за його словами, він не перебільшує впливу стрічки на свідомість росіян.

Кінострічка "Кіборги" побила абсолютний український рекорд прокату за увесь період незалежності України.

Агентство QHA повідомляло, що фільм "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту зібрав у прокаті рекордну суму — 22 252 882 гривень.

Стрічка вийшла у прокат 7 грудня 2017 року. Знімальна команда фільму і фонд "Повернись живим" запустили соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 гривень з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім'ям загиблих "кіборгів".

QHA