СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У четвер, 19 жовтня, Сейрану Салієву, якого затримали після обшуків у його будинку в Бахчисараї 11 жовтня, будуть висунуті звинувачення. Про це написав на своїй сторінці у Facebook його адвокат Маммет Мамбетов.

Раніше QHA повідомляло, що у Швеції активістка Уммул Асма вийшла на одиночний пікет, щоби продемонструвати свою підтримку кримським татарам, які переслідуються окупаційною владою у Криму.

У Торонто люди вийшли на одиночні пікети, щоб продемонструвати свою підтримку кримським татарам, затриманим окупаційною владою у Криму.

Люди тримали в руках плакати з написами: «Росія, забирайся геть з Криму» та «Кримські татари — не терорист».

Нагадаємо, в окупованому Криму відбулися масові затримання активістів, які вийшли на одиночні пікети, протестуючи проти свавілля російських силовиків щодо кримських татар.

Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

Як писало QHA, 11 жовтня окупанти з самого ранку масово проводили обшуки і затримання у домівках кримських татар у Бахчисараї.

Пізніше підконтрольний Кремлю суд Київського району Сімферополя обрав запобіжний захід всім шістьом кримським татарам, у яких 11 жовтня проводили обшуки. Активістів заарештували на два місяці.

QHA