КИЇВ (QHA) -

На південному березі Криму на мисі Айя ведуться будівельні роботи в будинку, який раніше належав колишньому президенту України Віктору Януковичу.

Після того, як екс-президент змушений був тікати з України, будівництво призупинили, але після окупації півострова Росією роботи відновили.

Після анексії Криму «прокуратура» Севастополя судилася з власниками за те, щоб знесли частину будинку і паркан. Тоді суд дав негативну відповідь, а «влада» Севастополя розірвала договір з будівельною фірмою «Норд».

Незабаром право на будівництво викупила нова фірма «ШАНС». Розслідувачі проекту «Муніципальний сканер» простежили зв'язок фірми з близьким оточенням президента Російської Федерації Володимира Путіна.

— Після цього компанія «ШАНС» передала право на будівництво компанії «Берег», яка пов'язана з тією ж фінансовою групою, — заявив Михайло Маглов, розслідувач проекту «Муніципальний сканер».

Частина об'єктів вже практично побудовані. Скоро вілла екс-президента України зустрічатиме нового власника з близького оточення Путіна.

Як раніше повідомляло QHA, Оболонський райсуд Києва переніс на 27 вересня розгляд справи колишнього президента України Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді. Колегія суддів Оболонського райсуду Києва 21 вересня провела засідання у справі Віктора Януковича. Новий адвокат екс-президента Максим Герасько повідомив про начебто відсутність у матеріалах справи записи виступу екс-представника України в ООН Юрія Сергєєва за допомогою програми «Камертон», що, на його думку, є порушенням.

Джерело: Крим.Реалії

QHA