БЕРЛІН (QHA) -

Підручник з німецької мови, призначений для іммігрантів до Німеччини, повинен допомогти іноземцям інтегруватися до місцевого суспільства. Однак перші читачі помітили, що окупований Крим на карті підручника відзначений як частина РФ, повідомляє «Європейська правда».

ЄП звернулася за коментарем до TELC, а також повідомила про цей інцидент до МЗС України, де пообіцяли з'ясувати деталі та звернутися до видавця з вимогою виправити помилку.

Як повідомляло QHA, на початку січня з'явилася інформація про те, що навчальний канал для дітей Kids Learning Tube англійською мовою, який, імовірно, адмініструється з території США, опублікував у Мережі співочу анімовану карту Росії, до якої включив і анексований український півострів Крим.

Пізніше автор каналу зізнався, що включив частину України до складу РФ ненавмисне, — він просто не знав про анексію півострова — і що вже прибрав відео з відкритого доступу.

 

Нагадаємо, у березні 2014 року, ввівши війська і провівши незаконний референдум, Росія анексувала півострів Крим. 18 березня в Кремлі було підписано так званий договір про прийняття Криму і Севастополя до складу Росії. Країни Заходу і міжнародні організації не визнали анексію Криму і ввели низку економічних санкцій проти Росії. Для України Крим залишається тимчасово окупованою територією.

ФОТО: інтернет

QHA