ХЕРСОН (QHA) -

СБУ сьогодні затримала колишнього "заступника міністра спорту" анексованого Криму.

Після звільнення з посади, чоловік продовжив антиукраїнську діяльність на півострові і був одним з творців «державної програми» окупантів «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ в Республіці Крим».

— Останнім часом зловмисник займав посаду секретаря Регіонального відділення російської суспільно-державної організації "Добровільне товариство сприяння армії, авіації і флоту Росії", — йдеться у повідомленні СБУ.

Правоохоронці заздалегідь отримали інформацію про те, що чиновник збирається поїхати до Херсонської області для отримання біометричного паспорта. Чоловіка затримали на пункті пропуску «Каланчак».

Колаборанта звинувачують у державній зраді.

Раніше QHA повідомляло, що у Києві затримали колишнього «міністра охорони здоров'я» Криму Петра Михальчевського. Його доставили в СБУ для проведення слідчих дій.

Михальчевський став "міністром охорони здоров'я" вже після окупації Криму. У червні 2014 року його i декількох головних лікарів лікарень Сімферополя звільнили через звинувачення у корупції. За інформацією правоохоронців, Михальчевский жив у Києві більше двох років.

QHA