КИЇВ (QHA) -

СБУ опублікувала повістку, адресовану колишньому самопроголошеному «губернатору» Донецької області Павлу Губарєву. Інформацію про це передає видання «Дзеркало тижня».

У ній стверджується, що одного з ватажків проросійських терористів Донбасу чекають у Києві для проведення слідчих і процесуальних дій 11-13 січня.

Губарєва підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і незалежність України, в організації масових заворушень і причетності до функціонування терористичних організацій.

Раніше розвідка України повідомляла, що Павло Губарєв зараз знаходиться в Ясинуватій, де призначив себе «мером» за згодою глави терористичного формування «ДНР» Захарченка.

У 2014 році сепаратист Губарєв очолив організацію «Народне ополчення Донбасу», а пізніше проголосив себе «народним губернатором» Донецької області. З червня 2014 року він оголошений у розшук на території України. При цьому, Губарєв вже був у руках українського правосуддя, але його згодом виміняли на трьох співробітників спецпідрозділу СБУ, захоплених у полон бойовиками на Донбасі.

Нагадаємо, як передавало QHA, влітку 2016 року збіглий екс-регіонал Олег Царьов, який переховується від кримінального провадження у тимчасово окупованому Криму, дав притулок у гостях у Ялті екс-«народному губернатору» так званої «ДНР» Павлу Губареву.

ФОТО: інтернет

QHA