КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України заборонила в'їзд до країни на 5 років російському журналісту, працівникові державного інформагентства РФ Захару Виноградову.

Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

Вона зазначила, що СБУ ухвалює рішення про заборону в'їзду до України іноземцям або особам без громадянства відповідно до ст.13 закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" в інтересах забезпечення національної безпеки України.

— Рішення про заборону в'їзду до України приймається, якщо є наявність достатньої інформації, одержаної в установленому законом порядку, про факт вчинення ним суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його здійснення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України, попередження, виявлення, припинення та розкриття якого в компетенції СБ України, — повідомила речник.

Нагадаємо, раніше в Польщі заборонили в'їзд на територію країни кореспонденту російського державного інформаційного агентства «Росія сьогодні» Леоніду Свиридову. Також журналісту був заборонений в'їзд до всіх країн Шенгенської зони до грудня 2020 року.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA