КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України вивчає легітимність візиту до анексованого Криму кандидатки від Росії на пісенний конкурс «Євробачення-2017» Юлії Самойлової.

— Інформацію про поїздку до Криму ми перевіряємо. Розберемося і приймемо виважене рішення, якщо виявиться, що співачка дійсно порушила українське законодавство, сказала у коментарі журналісту QHA спікер СБУ Олена Гітлянська.

Дані Юлії Самойлової вже записані на сайт Миротворець з позначкою «Незаконне перетинання державного кордону України 2015 року у складі організованої групи осіб».

Юлія Самойлова на своєму офіційному акаунті у Instagram 28 червня 2015 року опублікувала фотографію після концерту у Керчі.

— Після мого виступу з гуртом Карина фолк, Керч, написано під фото.

Співачка їздила до міста Керч, крайню східну точку Кримського півострова з концертною програмою на гала-концерт, яким завершився фестиваль «Світ спорту і добра». На одній сцені вона виконувала хіти з Лолітою, Олегом Газмановим, білоруською співачкою Бьянкою і російським поп-гуртом 5sta Family.

На думку керівника проекту «Майдан закордонних справ» Андрія Клименка, висунення такого кандидата на пісенний конкурс, який відбудеться у столиці України — це «провокація РФ із далекосяжними наслідками».

Довідка. Юлія Самойлова народилася 7 квітня 1989 року у місті Ухта російської Республіки Комі. Співачка опинилася у інвалідному візку після невдалого щеплення проти поліомієліту, зробленої у ранньому дитинстві. У неї тяжкий діагноз  спінальна аміотрофія Вердінга Гофмана.

ФОТО: kp.ru

QHA