КИЇВ (QHA) -

Вчений-релігієзнавець Ігор Козловський з окупованого проросійськими терористами Донецька, який перебуває в полоні вже більше року, буде внесений до списків на обмін. Про це глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив на брифінгу пресі.

— Дізнавшись про це з мережі, ми обов'язково даємо доручення відповідним оперативним підрозділам перевірити інформацію, зв'язатися з рідними, і після цього визначаємося в доцільності внесення його до списків людей, за повернення яких необхідно боротися. Думаю, що однозначно ми будемо вносити його (Ігоря Козловського) до списків тих людей, яких треба повернути додому.

У свою чергу, радник голови СБУ Юрій Тандит затвердив професора на внесення до списків найближчим часом.

Ми його заявляємо в нашому списку,  повідомив Тандит.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, відомий український історик-релігієзнавець Ігор Козловський був захоплений бойовиками так званої «Донецької Народної Республіки» 27 січня 2016 року. Вченого взяли в полон посеред дня в центрі міста і відвезли у підвали «МДБ ДНР» («Міністерство державної безпеки Донецької Народної Республіки»). Представники так званої влади «ДНР» відібрали у чоловіка ключі і провели обшук у його квартирі.

Відразу після затримання вченого, за словами дружини Ігоря Козловського Валентини, її чоловіка звинуватили у «неправильному листуванні у Facebook». Його племінник Денис Козловський каже, що причина захоплення досі залишається загадкою.

ФОТО: інтернет

 

QHA