КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України обшукує офіс компанії Dragon Capital. Про це на засіданні уряду в середу повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

— Мені тільки що написали, що проходить обшук в офісі компанії Dragon Capital.Ось як на це реагувати? Вилучають там техніку і так далі, сказав прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман доручив урядовому уповноваженому зв'язатися з представниками компанії і з'ясувати, що відбувається і чому в компанії проводиться обшук.

— Я не маю права втручатися в роботу СБУ. Але я вважаю, що все має бути адекватно, щоб не паралізувати роботу інвестиційного фонду. Так інвестиційний клімат не створюється, зазначив він.

В кінці минулого року Антимонопольний комітет України оштрафував компанію Dragon Capital на 118,195 тисячі гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Створена 2000 року інвестиційна компанія Dragon Capital є однією з найбільших компаній України, що працюють у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг. Компанія надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

ФОТО: інтернет

QHA