КИЇВ (QHA) -

Російська ФСБ ініціювала чергову провокацію, повідомивши про затримання в окупованому Криму нібито «агента СБУ».

Відповідну заяву зробила прес-служба СБУ України у відповідь на новину про затримання російською ФСБ у Криму українця Геннадія Лимешка, назвавши його «диверсантом».

— Вважаємо, що подібні фейкові новини потрібні російським спецслужбам для залякування населення півострова, яке все частіше висловлює невдоволення окупаційною владою.

В СБУ також зазначили, що на тлі погіршення життя кримчан ФСБ знову запускає «заїжджену платівку», намагаючись звинуватити Україну та її правоохоронні органи у своїх власних бідах і проблемах у Криму.

Водночас, екс-глава Головного слідчого управління СБУ, генерал-майор Василь Вовк зазначив, що здійснення диверсій на території нинішнього Криму неможливе.

Ще у 2010-2013 роках у Криму було стільки кадрових офіцерів, співробітників ФСБ, що неможливо собі уявити. Вони були офіційно прикомандировані до Чорноморського Флоту РФ і виконували завдання, пов'язані не тільки з ЧФ, забезпеченням там внутрішньої безпеки. Агентури там було в рази більше. Там завжди було багато прихильників «русского мира», російського Криму і так далі. А сьогодні, коли Крим окупований, там і муха не пролетить, ніхто слова поганого не скаже. Ми бачимо це на прикладі кримських татар, які не так подивилися на російський прапор — і вже заарештовані. Можливості для здійснення диверсій, терористичних актів практично немає.

Як повідомляло QHA, 15 серпня ФСБ Росії заявило, що в окупованому Криму був затриманий нібито «агент» Служби безпеки України. У РФ заявляють, що нібито «український агент» мав привести в непридатний стан лінії електропередач.

ФОТО: інтернет

QHA