МОСКВА (QHA) -

Колишній адвокат нардепа Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що не хоче захищати інтереси своєї колишньої підзахисної, однак не вірить, що затриманий політик завербований в Росії.

За словами Фейгіна, він несе особисту відповідальність за те, що під час перебування Савченко в російській в'язниці її ніхто не вербував.

— Її імпульсивний характер і те, що вона без царя в голові, могло зіграти з нею злий жарт. Я дотримуюся думки, що її в російській в'язниці з липня 2014 — 25 травня 2016 рр. ніхто не вербував. За це я несу відповідальність. Ні в її поведінці, ні в тому, що відбувалося навколо, я не бачив підстав підозрювати, що її вербували, — сказав він.

При цьому Фейгін зазначив, що сьогодні не став би її захищати ні за яких обставин.

Адвокат зазначив, що часто сперечався з Савченко з приводу її заяв та вчинків.

— Вона не слухала мене, що їй не варто таким чином поводити себе, щоб це зашкодило іншим політв'язням, і займати таку політичну позицію, яка трактувалася як непатріотична, — розповів Фейгін.

Нагадаємо, вчора Фейгін закликав українські слідчі та судові органи під час обрання запобіжного заходу врахувати все, що відбувалося з Савченко з 2014 року.

Джерело: Прямий

QHA