МОСКВА (QHA) -

Перед виборами президента в Російській Федерації більше людей почало солідаризуватися з позицією активістів платформи "Ідель-Урал", нереалізованого проекту національної держави татар і башкирів, стверджує Боляєнь Сіресь, голова товариства "Ерзянь Вал".

— Солідарні, звичайно, були не всі, але останні два тижні перед виборами люди, які захищали Путіна і говорили мені раніше "Не смій так говорити про нього", почали говорити зовсім з інших позицій. Напевно, так сталося тому, що надійшло багато інформації від Заходу, про те, що творить Росія. А ще таке відчуття може бути у людини перед виборами, мовляв "зараз я проголосую, і знову це все не буде змінюватися". У моєму рідному, Большеігнатівському районі Мордовії (населення близько 7 тис. чоловік, — ред.), немає досі жодної лікарні, люди звідти їдуть, і вони це розуміють. Але, по-перше, інерція, по-друге — репресивний апарат дуже міцний в Росії, — прокоментував Сіресь.

Нагадаємо, раніше Рафіс Кашапов, член правління Всетатарського громадського центру, колишній політв'язень заявив про те, що Росія сприймає поволзькі народи як добриво.

Раніше Кашапов пояснив, чому кримські татари ще можуть боротися, на відміну від поволзьких.

QHA