КИЇВ (QHA) -

Давид Сакварелідзе, екс-зaступник генерального прокурора України, заявив, що у нього є неофіційна інформація про те, що президент України Петро Порошенко має намір позбавити його громадянства України.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

— Тільки що отримав неофіційну і поки остаточно не підтверджену інформацію про те, що Петро Олексійович Порошенко збирається незабаром забрати громадянство у мене, а також у низки інших нелояльних до нього осіб з числа тих, кому він сам його дав два роки тому, — написав він.

Крім цього, Сакварелідзе зазначив, що такий розвиток подій був очікуваним.

— Поки до влади не прийдуть гідні України люди, забезпечивши, в тому числі, право громадян на справедливий суд, я буду змушений імітувати боротьбу за відновлення мого громадянства в існуючих псевдодемократичних судах, — додав Сакварелідзе.

QHA повідомляло, Галицький суд Львова не вибрав для Давида Сакварелідзе запобіжний захід після того, як прокуратура подала клопотання в суді для запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

Нагадаємо, Сакварелідзе отримав підозру в скоєнні низки правопорушень у зв'язку з подіями на українсько-польському кордоні, які відбулися 10 вересня.

QHA