КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарська активістка Ельвіра Саале засмучена тим, що ніхто не допомагає родині українського режисера і політв'язня Олега Сенцова.

Про це активістка розповіла в ефірі Радіо Hayat.

— Допомогу ми почали збирати після того, як подивилися фільм про Сенцова, про його сім'ю, який називається «Кому потрібен кримський в'язень». Я була в шоці від того, що про родину героя, політв'язня майже забули. Це був поклик душі. Я запостила це у Фейсбуці, і українська громада швидко приєдналася. Буквально за два дні ми зібрали тисячу доларів і передали до Києва, а потім до Криму. У Криму відсутні грошові перекази, тому ми з Оттави направили їх до Києва, а з Києва Наріман Джелял забрав цю допомогу і передав Людмилі Георгіївні матері Сенцова, повідомила Саале.

Крім цього, вона розповіла, що кримськотатарські активісти допомагають усім, хто до них звертається. Але цього разу все сталося стихійно, після перегляду фільму. Допомога сім'ї Сенцова була зібрана за два дні.

[news]21051[/ntws]

Раніше QHA повідомляло, що адвокат українського режисера Олега Сенцова, якого Росія звинувачує в тероризмі, повідомив, що його етапували з колонії в Якутії. Але куди саме, він не знає.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року російський суд у Ростові-на-Дону засудив українського режисера з Криму Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у підготовці терактів у Криму.

Джерело: Радіо Hayat

QHA