МОСКВА (QHA) -

Екс-президент Віктор Янукович, який втік до Росії, живе у селищі Баковка Одінцовського району Московської області, повідомив в інтерв'ю російському виданню Dni.Ru співак Йосип Кобзон.

— У Баковці паркан до паркану зі мною ми цю споруду жартома називаємо «Китайський мур» сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви й уявити собі не можете! Ця дача в Баковці контролюється нашими відповідними органами,  сказав Кобзон.

Далі Кобзон прямо натякає на загрозу життю Януковича, не уточнюючи, від кого вона може виходити.

— Але від кого ти ховаєшся? Адже якщо захочуть тебе дістати, то дістануть де завгодно. І броньовані машини не допоможуть - ти ж виходиш з неї, і довбешка залишається. Ось приклад чоловік Максакової, вбитий у Києві, додав співак.

Кобзон також заявив, що «власними силами знищив» б Януковича за те, що він допустив Майдан в Україні.

— Я б Януковича власними силами знищив за те, що він допустив Майдан. Не можна було цього робити. А Горбачова я б знищив за те, що він разом із Шеварнадзе без єдиного пострілу розвалив Радянський Союз цю велику державу. В результаті Америка стала єдиною наддержавою. Зараз Путін намагається нас зрівняти, але це дуже складно зробити,  заявив Кобзон.

За інформацією українських ЗМІ, в березні цього року адвокат Януковича Віталій Сердюк стверджував, що екс-президент постійно проживає в Ростові-на-Дону за адресою вул. Єременка, 81В.

У той же час прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко заявив, що за цією адресою ніхто не проживає.

ФОТО: інтернет

QHA