КРАСНОДАР (QHA) -

Російська служба «BBC» спростувала інформацію про те, що зниклий у Білорусі українець Павло Гриб утримується у СІЗО №5 Краснодарського краю.

— У краснодарському СІЗО №5, де, за заявою української влади, утримується Павло Гриб, російській службі Бі-Бі-Сі заявили, що не можуть підтвердити цю інформацію, і запропонували надіслати запит. РИА «Новости» з посиланням на джерело у правоохоронних органах повідомляє, що зниклого українця у краснодарському ізоляторі немає, сказано у повідомленні.

Сім'я Павла Гриба вже підписала договір з російським адвокатом з правозахисного центру «Агора» Андрієм Сабініним, який перебуває в Краснодарі.

Як раніше повідомляло QHA, начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 7 вересня Генеральне консульство України у Ростові-на-Дону отримало повідомлення від ФСБ РФ у Краснодарському краї про затримання Павла Гриба в Краснодарі. У повідомленні говориться, що Павло Гриб був затриманий за звинуваченням у скоєнні злочину відповідно до ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу РФ.

ФОТО: інтернет

QHA