КИЇВ (QHA) -

Російські пропагандистські ЗМІ представили «сюжет» про батька секретаря РНБО Олександра Турчинова. Про це повідомляє «Цензор.НЕТ» з посиланням на сюжет російських ЗМІ.

Так, пропагандисти стверджують, що батько Олександра Турчинова — Валентин Іванович Турчинов, будучи червоноармійцем, не просто здався у полон нацистам під час Другої світової війни, а вступив на службу до СС, де став зразком для солдатів Третього Рейху, відзначившись «у каральних операціях зі знищення мирних жителів Брянської та Гомельської областей».

При цьому українським журналістам вдалося з'ясувати, що Валентину Турчинову на момент передбачуваної «здачі у полон нацистам» виповнився 1 рік (рік народження батька секретаря РНБО — 1940).

У зв'язку з тим, що ролик приурочений до річниці трагічних подій в Одесі, що відбулися 2 травня 2014 року, пропагандисти відзначають, що його син продовжив цю традицію, «провівши каральну операцію в Одесі».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, секретар РНБО Олександр Турчинов у лютому нинішнього року відзначав, що «страх російської влади перед незгодними з окупацією (Криму) безмежний», тому російські спецслужби переслідують патріотично налаштованих громадян на окупованому півострові.

ФОТО: інтернет

QHA