ЧОНГАР (QHA) -

Російські служби у Криму створили в суботу на адмінмежі з анексованим Росією півостровом черги автомобілів, які їдуть до Криму з материкової України і з Криму на материкову Україну.

Про це у бесіді з кореспондентом Укрінформу розповіла помічник начальника Бердянського прикордонного загону — начальник прес-служби Неля Доценко.

— В суботу на українському контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» утворилася велика черга транспортних засобів, що прямують з материкової України на територію тимчасово окупованого Криму. Станом на 6.00 у цій черзі було близько 150 машин. На 9.00 черга дещо зменшилася понад 120 автомобілів, і за станом на 10.30 їхня кількість залишалася практично тою самою. Але звертає на себе увагу ще один факт: за інформацією громадян, що прямують з Криму на материкову Україну, цього разу російські служби на своєму пункті пропуску, розташованому навпроти КПВВ «Чонгар», також створили чергу з автомобілів, що прямують з окупованого півострова на материкову Україну. Адже останнім часом повільний пропуск окупантами автомобілів був тільки в один бік — з материкової України на анексований півострів, розповіла Доценко.

За її словами, в п'ятницю російські служби пропускали десь в середньому 7 автомобілів на годину, а в суботу - близько 4 автомобілів.

Доценко також повідомила, що черги автомобілів на виїзд з материкової України до Криму також сьогодні спостерігаються і на двох інших КПВВ — «Чаплинка» і «Каланчак». Перед КПВВ «Каланчак» в'їзд до Криму очікують близько 20 транспортних засобів, а перед контрольним пунктом «Чаплинка» — близько 10 машин.

QHA