МОСКВА (QHA) -

Більшість росіян визнають, що Кремль намагався відправити співачку Юлію Самойлову на конкурс «Євробачення» до Києва щоб спровокувати скандал. Про це свідчать дані опитування «Левада-центру», передає ZN.UA. За даними опитування, такий варіант відповіді вибрали 59% жителів РФ.

При цьому 41% респондентів вважають, що Росії слід транслювати конкурс з Києва навіть у світлі того, що Самойловій був заборонений в'їзд в Україну, а 40% виступають проти трансляції.

Нагадаємо, співачці Юлії Самойловій, яка мала представляти Росію на Євробаченні-2017, Служба безпеки України офіційно заборонила в'їздити на територію країни протягом трьох років. Причиною послужило те, що 2015 року Юлія Самойлова виступила у місті Керчі (окупований Крим), порушивши тим самим законодавство України.

Президент України Петро Порошенко в ході візиту до Латвії зазначив, що Росії не потрібна участь у Євробаченні — їй потрібна провокація. Саме тому Москва вирішила направити до Києва виконавицю, яка побувала в окупованому Криму і саме тому вона не погодилася організувати трансляцію її виступу.

14 квітня Європейський мовний союз (EBU) офіційно підтвердив, що 2017 року Росія не братиме участі у Євробаченні.

ФОТО: інтернет

QHA