КИЇВ (QHA) -

Вранці 21 березня на кордоні з Росією зібралися вантажні автомобілі, які виїжджають з України, повідомили у Державній прикордонній службі України.

За повідомленням відомства, на пункті пропуску "Гоптівка" (Харківська область) перебуває 45 вантажівок, а в пункті пропуску "Катеринівка" (Сумська область) — 35.

У свою чергу, прикордонний представник РФ по Білгородській і Воронезькій ділянкам повідомив, що в російських пунктах пропуску, розташованих на кордоні з Сумською, Харківською та Луганською областями України, стався збій програмного забезпечення.

— Держприкордонслужба звертається до водіїв, які мають намір найближчим часом перетнути російсько-український кордон на цих напрямках, врахувати цю інформацію і по можливості обирати інші маршрути, — заявили у Держприкордонслужбі України.

Тим часом, вчора стало відомо, що Львівська обласна рада звернулася до вищого керівництва України з вимогою розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією.

Депутати вказали, що причиною такого рішення стало нехтування принципом територіальної цілісності України і проведення виборів в анексованому Криму.

QHA