КИЇВ (QHA) -

Росія спробує скористатися пам'ятними заходами у Києві, присвяченим річниці розстрілів активістів на Майдані для провокацій у вигляді зіткнень і масових заворушень. Про це повідомляє керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук, передає ZN.UA.

За його інформацією, з 18 по 22 лютого у Києві планується проведення трьох заходів з ознаками насильницьких дій безпосередньо з Російської Федерації.

— На сьогоднішній день, за нашими даними, тільки у Києві з 18 по 22 лютого різними організаторами планується близько 18 масових заходів. У підготовці 8-ми із цих заходів ми фіксуємо певні ознаки можливого використання насильницьких сценаріїв, при цьому з цих заходів три організовуються з території Російської Федерації, — повідомили у відомстві.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Слідчий комітет Російської Федерації за підсумками власного розслідування пред'явив заочне звинувачення 6 українським активістам за напад на посольство РФ у Києві. У Слідкомі РФ стверджують, що «праворадикальні» українські активісти на чолі з екс-депутатом ВРУ своїми діями «провокували ускладнення міжнародних відносин».

ФОТО: інтернет

QHA