КИЇВ (QHA) -

Кореспондента російського пропагандистського медіахолдингу Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК) Олега Пакшина не пустили в Україну, куди він прилетів зі Стамбула.

Пакшин заявив, що прибув до України з туристичною метою, а не по роботі.

— Вже майже добу я знаходжуся в аеропорту «Бориспіль» ... Вчора ввечері я прилетів сюди зі Стамбула, але на прикордонному контролі мені заборонили в'їжджати до країни, — повідомив він.

Кореспондент підкреслив, що йому відмовили у в'їзді до країни, оскільки він не може «підтвердити мету запланованого перебування на території України».

— Але насправді мета проста — туристична, я приїхав сюди тільки на одну добу, і в мене на руках були зворотні квитки, які, до речі, згоріли, тому що скористатися ними без паспорта я не можу, до того ж вони з іншого аеропорту, — сказав Пакшин.

Нагадаємо, прес-секретар глави Державної прикордонної служби Олег Слободян повідомив, що 27 вересня співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну угорського депутата Христину Морваї, якій Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну до липня 2019 року. За наявною інформацією, вона у 2014 році відвідувала тимчасово непідконтрольні території окремих районів Донецької та Луганської областей і висловлювала підтримку самопроголошеним керівникам на цих територіях.

Джерело: РИА Новости

QHA