КИЇВ (QHA) -

У суботу, 17 лютого, прикордонники не пустили в Україну російського байкера з клубу "Нічні вовки" на прізвисько "Водяний". Про це заявили у прес-службі ДПСУ.

Громадянин Росії прибув рейсом в аеропорт "Бориспіль".

— Під час здійснення прикордонного контролю правоохоронці встановили, що росіянин є активним учасником російської асоціації байкерів і байкерського клубу РФ "Нічні вовки" на прізвисько "Водяний", — йдеться у повідомленні.

Росіянину заборонений в'їзд в Україну терміном на 3 роки, він повернутий назад.

Прикордонники додали, що продовжують відстежувати осіб, які можуть спробувати в'їхати в Україну для дестабілізації ситуації на території нашої країни.

Відзначимо, байкерський клуб "Нічні вовки" вважається пропутінським. У 2014 році його учасники активно підтримували окупацію Криму, допомагаючи місцевим бойовикам та окупантам.

За даними Фонду боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального, "Нічні вовки" отримують багатомільйонні гранти з федерального бюджету Росії.

Нагадаємо, Служба безпеки України ухвалила постанову про заборону в'їзду строком на три роки громадянину Росії актору Федіру Добронравову.

QHA