КИЇВ (QHA) -

Прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту пропуску в міжнародному аеропорту «Київ» не впустили російського артиста, музиканта групи «А'Студіо», який незаконно відвідував окупований Крим. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби.

— Учора ввечері в аеропорту «Київ» під час оформлення пасажирів рейсу «Фарнборо — Київ» викрито громадянина Російської Федерації, щодо якого була інформація про можливе порушення законодавства України в частині, що стосується перетину державного кордону України через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях. Співробітники Держприкордонслужби встановили, що такі факти дійсно мали місце. Як з'ясувалося, чоловік є російським композитором і членом поп-групи «А'Студіо», який у листопаді 2016 року з гастролями відвідував АР Крим, — йдеться у повідомленні.

Російському артисту заборонили в'їзд в Україну терміном на три роки. Його відправили рейсом в Алмати.

QHA повідомляло, що скандальний російський режисер, який не приховує свою ненависть до України, Микита Міхалков внесений до списку осіб, що створюють загрозу національній безпеці країни.

Нагадаємо, Міхалкову був заборонений в'їзд в Україну ще у 2015 році. Міхалков називав Україну «фашистською державою», а Революцію Гідності — військовим переворотом.

QHA