КРАСНОДАР (QHA) -

Громадянин України, 19-річний Павло Гриб, заарештований російським судом у Краснодарі до 17 жовтня і звинувачений за статтею 205.1 КК РФ (сприяння терористичній діяльності). Про це повідомляє ТАСС із посиланням на рішення Жовтневого районного суду Краснодара.

— Стоїть запобіжний захід арешт на два місяці. Рішення було винесене 17 серпня, повідомили у суді.

Раніше повідомлялося, що зниклий у Білорусі син українського офіцера Павло Гриб перебуває у СІЗО Краснодара за звинуваченням у тероризмі.

МЗС України висловило рішучий протест російській стороні у зв'язку із безпідставним затриманням Гриба і вимагає забезпечити його негайне повернення в Україну.

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник Ігор Гриб, який займається створенням капеланської служби у силових органах, на своїй сторінці у Facebook написав про зникнення у Білорусі свого сина Павла, який вирушив до сусідньої країну ще 24 серпня. За словами батька, 19-річний українець виїхав до Гомеля на зустріч із дівчиною, з якою познайомився і спілкувався у соціальних мережах. Гриб вважає, що сина могли виманити і затримати російські спецслужби.

QHA