КИЇВ (QHA) -

Російський пропагандистський телеканал НТВ вкрав відео агентства QHA, на якому були зображені перші кадри з заступниками голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чийгозом та Ільмі Умеровим у Туреччині після їх звільнення з окупованого Криму.

Як зазначила на своїй сторінці в Facebook директор агентства QHA і Радіо Hayat Гаяна Юксель, російський телеканал видалив логотип агентства перед використанням у своєму матеріалі.

— Це абсолютно наше відео, ніхто більше поруч у момент зйомки не перебував. Попрацювали ще над видаленням нашого лого — інформагентства QHA, — написала директор агентства Гаяна Юксель на своїй сторінці в Фейсбуці.

Крім цього, НТВ прикрив мікрофон з логотипом QHA, який тримає журналістка, фотографіями Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза, а також видалив титри.

Варто відзначити, що QHA є забороненим ресурсом у РФ. Однак російським пропагандистам це не завадило використовувати відео агентства у своїх цілях.

Нагадаємо, 25 жовтня колишніх політв'язнів Кремля Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, засуджених в окупованому Криму, видали Туреччині.

Кореспонденти QHA виявилися в числі перших, кому вдалося отримати коментарі Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза після звільнення.

QHA