МОСКВА (QHA) -

Як стверджує актор і спортсмен Олег Тактаров, він отримав із Голлівуду пропозицію зіграти російського військового, який знищив мирне українське село.

— Роман з дружками, російськими, звичайно, знищив мирне українське село, а потім збив американський військовий літак, всіх вбив. Один залишився і, думаю, всіх нас повинен замочити. Щось подібне я вже бачив, — ділиться своїми враженнями від сценарію Тактаров.

Він стверджує, що відмовився від «привабливої ​​пропозиції».

— Сподіваюся, доля мені пошле іншу роботу, щоб хоч якось допомогти дітям, студентам, але грати це... Краще голодувати, — стверджує російський актор.

Судячи з основної тональності коментарів, можна припустити: Тактаров відмовився від ролі через згоду з тезами кремлівської пропаганди про те, що на Донбасі немає армії РФ.

У коментарях читачі Фейсбук-сторінки Тактарова високо оцінили «вчинок» артиста, назвавши його «істинно російською особою», яка «не продалася Голлівуду». Однак знайшлися і ті, хто побачив у його повідомленні лише спробу самопіару.

Нагадаємо, що на початку листопада 2016 року СБУ України заборонила в'їзд на територію України 140 діячам культури Росії, які були помічені в антиукраїнських висловах.

ФОТО: інтернет

QHA