СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У селищі Нижньогірському в анексованому Криму силовики провели обшуки в будинку сім'ї Рената Параламова, повідомив у Facebook адвокат Еміль Курбедінов.

— На підтвердження слів представника Росії, який вчора на ОБСЄ розпинався про прекрасне життя кримських татар у Криму сьогодні черговий обшук (хоча ми з колегами називаємо це нападом на будинки) в родині кримських татар, кримських мусульман. Може це знайшли вбивць Решата Аметова, або викрадачів Ервіна Ібрагімова, а може викрадачів Шаймарданова, Зінедінова або Арісланова або Джеппарова або інших викрадених кримських татар, кримських мусульман, громадян?! — запитує адвокат.

На сторінці Bint Ummah повідомляється, що Ренат вчора зустрів свого брата, який повернувся з хаджу. Чоловік виховує 4 маленьких дітей, заробляє на життя торгівлею на ринку.

В одному з відеороликів ви могли його бачити. Він давав інтерв'ю про важливість посту в Рамадан і можливість поєднання його з роботою. Не говорив ні про сепаратизм, ні про ІДІЛ, навіть ні про російську владу. Не має судимостей. Не має кримінального минулого, втім, як і сьогодення. Не закликав, не здійснював, не поширював, не зберігав нічого, що мало б насильницький загрозливий для когось характер. Знайомтеся. Він "Терорист". Чому? Та просто так, сказано у повідомленні.

Після російської анексії в Криму почастішали масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв'язках із забороненою в Росії організацією «Хізб ут-Тахрір».

Нагадаємо, 10 серпня у селі Новокленівка Білогірського району в результаті обшуків у кримських татар в окупованому Росією Криму окупанти затримали 4-х осіб. Всі затримані — чоловіки з однієї сім'ї. Силовики поводилися грубо, залякували жінок, забороняли користуватися мобільними телефонами.

ФОТО: інтернет

QHA